top of page

ÚNOS

Úvod

Cítíš, že je tvůj každodenní život nudný a postrádá jakékoliv drama, či vzrušení a hledáš různé extrémy, jak se z tohoto cyklu dostat? Nebo jsi už vyzkoušel všechno, ale pořád chceš víc? To jsi tady správně. Připravila jsem si pro tebe totiž takovou mou specialitku. Představ si, jaké by to bylo být obětí únosu. A ne jen tak ledajakého, ale únosu u kterého navíc bude tvá věznitelka sexy, mladá a sadistická Madam. Pokud tě tato myšlenka vzrušuje, tak jsem si pro tebe připravila pár scénářů, které se mnou můžeš vyzkoušet. Staň se mou obětí a zajatcem. A když budeš na slovo poslouchat a podrobíš se mojí kruté šikaně, tak tě nakonec možná i vypustím zpátky do světa.

 

Scénář 1: Frustrovaná manželka

Dostaneš ode mě informaci, abys došel ke mě do studia. Pokud máš manželku, nebo přítelkyni, tak si za prvé pěkné hovado, že se chceš nechat unést místo toho, aby ses jí věnoval, ale to není můj problém. Za druhé je tento scénář přesně pro tebe. Zápletka bude taková, že s tebou tvá manželka/přítelkyně nebyla spokojená a tak si řekla, že tě prodá do otroctví. Jakmile vejdeš do mého studia, tak tě s mým komplicem přepadneme a nasadíme ti na hlavu kuklu. Než tě ale někam odtáhneme, tak se špinavá svině, jako jsi ty musí napřed umýt. Nikdo přece nechce špinavého otroka. Přivážeme tě k vaně a budeš mít pár minut na to aby ses vydrhnul. Jestli to nestihneš, tak toho budeš litovat. Pak tě dotáhneme do kuchyně, kde si lehneš na studené kachličky, svážeme tě a trochu si tě potrápíme. 

Chvíli tam budeš ležet a vychutnávat si tu bezmoc. Já a můj komplic si zatím připravíme mučící nástroje. Až bude vše připravené, tak na tebe zakřičíme, ať se k nám připlazíš do mučírny. Budeš s tím nejspíš trochu bojovat, ale pokud to nezvládneš, tak budeš litovat. Až tě budeme mít hezky přivázaného v naší mučírně, tak ti hezky na vlastní kůži ukážeme, jak bude vypadat zbytek tvého života. Jako tvá nová majitelka je mou povinností a potěšením, ukázat ti co dělám s neposlušnými otroky. Budeš zmlácený všemi možnými pomůckami, verbálně i fyzicky ponížen, ale čubka jako ty si bude užívat každou sekundu mého krutého týrání. A kdo ví, třeba nám v průběhu mučení zavolá i tvá manželka, Zda jsme s tebou spokojené. Když nebudeme, tak k ní budeš poslán zpátky, ať si s tebou ona udělá co chce. 

 

Scénář 2: Zadlužený ubožák

Domluvíme si spolu sraz na nějakém odlehlém místě, bez lidí. Až přijdeš, tak po tobě budu chtít ty peníze, které mi dlužíš. Ale jsi blbec a zapomněl jsi přece na úroky. To se mi líbit nebude. Dostaneš kopanec do koulí a až budeš na zemi, tak ti můj komplic nasadí kuklu a kobercovkou ti spoutáme ruce za zády. Pak si tě odtáhneme k autu, narveme tě do kufru, spoutáme ti i nohy a aby si po cestě nekňučel, tak dostaneš do huby naše špinavé ponožky nebo roubík. Po cestě budeš muset poslouchat naše sadistické nápady, jak z tebe ten zbytek peněz vymlátíme. 

Po příjezdu na místo si počkáme, aby nás nikdo neviděl, vytáhneme tě z kufru a stále s kuklou na hlavě a ponožkami v hubě si tě dotáhneme do naší mučírny. Jediné co uslyšíš bude naše komandování, peskování a cvakání podpatků. Až se po čtyřech doplazíš tam kde tě chceme mít, dostaneš další kopanec a sundáme ti kuklu. Dále se vysprchuješ, protože ses po cestě určitě trochu strachem zapotil. Potom tě zavřeme do skříně, dokud si s mým komplicem nepřipravíme naše profesionální nástroje na extrakci peněz z našich dlužníků. Když bude vše nachystané, otevřeme skříň a nasadíme ti na krk obojek, za který tě přitáhneme ke kříži a přivážeme tě k němu. Tady končí veškerá sranda. Budeme tě mučit všemi možnými způsoby, dokud nám neřekneš co jsi udělal s "našimi" penězi. Budeme tě bičovat, mlátit a kopat, kapat na tebe vosk a možná tě ošukáme připínákem, když nebudeš spolupracovat. A nemysli si že tvé utrpení skončí tím, že nám řekneš co chceme slyšet. Budeme pokračovat, dokut s mým komplicem neuznáme za vhodné, že ses ponaučil a že příště na úroky nezapomeneš.

Scénář 3: Vycházka do lesa

Sejdeme se někde na odlehlém místě, jako v předchozím scénáři. Nicméně nebudeme plýtvat časem, rovnou dostaneš kopanec do koulí a kuklu na hlavu. Spoutáme ti ruce kobercovkou a donutíme tě se doplazit k autu, kde tě narveme do kufru, nebo na zadní sedadlo, pokud jsi objemnější sub. Nepojedeme ale do mé mučírny. Pojedeme se podívat do lesa. Až se vybelháš z kufru tak dostaneš obojek kolem krku a s mým komplicem si tě trochu potaháme to lese. Možná, pokud se budeme cítit extra sadisticky, tak tě donutíme, aby sis sundal boty a budeš muset chodit bosky, nebo se budeš muset plazit po kolenou bez kalhot. Vše bude záležet na tom, v jaké náladě zrovna budeme.

Až nás vycházka omrzí, tak nám každé přineseš nějaký pěkný klacík, připomínající rákosku a najdeš si hezký strom, ke kterému tě přivážeme. Až budeš přivázaný a budeš se dřít zády u kůru stromu, tak začne výslech. Budeme tě mučit, dokud nám neřekneš všechno co chceme slyšet. Nevíš co chceme slyšet? To vůbec není náš problém. Aspoň si to mučení víc užijeme. Budeme tě trápit, dokud se nezlomíš ty, nebo naše rákosky. Pokud budeš dostatečně přesvědčivě škemrat o milost, tak možná přestaneme a odvážeme tě. Nebo taky ne. To už se budeš muset nechat překvapit.

Organizační záležitosti.

Podmínkou každého zájemce o únos je dostavit se na osobní konzultaci, na které se trochu seznámíme, řekneme si stop praktiky, stopky, vyjasníme veškeré nejasnosti a popřípadě upravíme scénář dle tvých preferencí. Pokud se mi na tobě něco nebude zdát, nemusím akci uskutečnit. Na závěr bych chtěla ZDŮRAZNT, že se jedná čistě o BDSM fantazii, které se všichni účastnící účastní vědomě a s jejich svolením.

Jestli tě vzrušuje myšlenka únosu mladou Dominou, tak na nic neváhej a napiš mi!

ÚNOS

Zde se na něčem pracuje...

bottom of page