top of page

VEŘEJNÉ PONÍŽENÍ

Úvod

Ubožák jako jsi ty, si nezaslouží takový luxus, jako je soukromí. Zasloužíš si být pořádně ponížený na veřejnosti. Čím víc lidí tě uvidí, jak se za mnou plazíš po čtyřech, nebo jak pro mě nosíš nějaký nemožný outfitek, který jsem ti vybrala, tím lépe. Jsem velmi kreativní a sadistická, takže se nemusíš bát toho, že tě nedokážu totálně znemožnit před spoustou lidí.

No a jestli jsi stydlivý ale stejně by ses mnou rád nechal "veřejně" ponížit tak tě můžu vzít jako pejska na vodítku na procházku někam do lesa kde nechodí tolik lidí.

Co se průběhu týče, preferuji se nejdříve sejít u mě ve studiu a probrat veškeré nedořešené detaily. Je zde ale i možnost detaily probrat online a sejít se už na místě, kde by ses chtěl nechat ponížit (například nějaký obchodní dům v Praze, parky atd...).

Jak budeme mít vše vyřešené a probrané, budeme mít jasně dané hranice a vymyšlenou nějakou formu stopky tak už nezbývá nic než jít na věc. Čas, jaký semnou strávíš se liší podle scénáře, na kterém se domluvíme, ale počítej něco kolem hodiny. A budeš si užívat každou sekundu. Pokud nemáš nic konkrétního co by si chtěl zažít, ale chtěl by si veřejné ponížení alespoň vyzkoušet, tak jsem si pro tebe připravila pár scénářů, které spolu můžeme zkusit.

Po každém novém klientovi budu požadovat zálohu 1000 kč, kterou po akci samozřejmě můžeš dostat zpět a budeš si za ni moci koupit třeba zmrzlinu, jako hodný chlapeček. 

 

bottom of page