top of page

VEZMI PANIČKU NA NÁKUPY

Úvod

Achjo! Zase potřebuji koupit novou kabelku. Uděláš své Paničce radost a pozveš jí na nákupy? Není doufám třeba zmiňovat, že za vše platíš. Budeš cupitat pár metrů za mnou a budeš mi nosit tašky. Projdeme si spolu jeden obchůdek za druhým a budeš mít tu čest dívat se, jaké prádélko a botičky si za tvé těžce vydělané peníze kupuji. Budu swipovat tvojí kreditkou, jako by to byl její poslední den platnosti a ty samozřejmě za každou platbu poděkuješ. Možná když budeš opravdu poslušný a necháš mě nakoupit na pár týdnů dopředu, tak mi budeš moct nějaké prádélko vybrat i ty. Nicméně ho na mě neuvidíš. Takový pohled není pro nuly, jako jsi ty. Naopak, když budeš neposlušný a budeš si neustále stěžovat, tak za mnou budeš muset po zbytek mého shopping-spree běhat s tvou peněženkou v hubě, aby si konečně sklapnul. Takže nechám na tobě, jestli budeš hodný chlapec, nebo neposlušný spratek.

Úrovně programu:

Soft - do 6000 kč

  • Nákup prádélka, oblečení, občerstvení a beauty prostředků.

Medium - do 11000 kč

  • Nákup prádélka, oblečení bot, občerstvení atd...

Hard - do 16000 kč

  • Nákup erotických hraček, botiček, prádélka, občerstvení a třeba budu chtít i novou kabelku.

Extra hard - do 21000 kč

  • Nákup erotických hraček, botiček, prádélka, prostředků do domácnosti, kabelka, beatuty prostředky, oblečení, občerstvení atd...

 

Organizační záležitosti

Preferuji, se před nákupem někde sejít a ujasnit si, jak bude vše probíhat. Jsem si vědoma toho, že máme každý jiné finanční možnosti, takže se předem dohodneme na částce, za kterou si budu moct nakoupit. Mohou to být 3000, může to být třeba 30 000. To už nechám na tobě. Samozřejmě asi chápeš, že čím víc peněz mě necháš utratit, tím víc času semnou strávíš a oba z toho budeme mít o to silnější zážitek.

Jako místo pro nákupy preferuji obchodní centrum Černý Most v Praze a po každém novém klientovi budu požadovat zálohu 1000 kč, kterou po nákupech samozřejmě můžeš dostat zpět a budeš si za ně moct koupit třeba zmrzlinu, jako hodný chlapeček. 

Takže pokud mě chceš rozmazlovat a vykouzlit mi úsměv na tváři tvojí peněženkou, tak mi napiš a určitě se na něčem dohodneme.

bottom of page