top of page

FINANČNÍ OTROCTVÍ

Program finančního otroctví je vhodný pro suby, kteří rádi přispívají své Madam na její každodenní výdaje, jejich těžce vydělanými penězi. Vzrušuje tě představa, že si užívám za tvé peníze? Tak to je program přesně pro tebe. Budeš mi měsíčně na účet posílat částku, na které se dohodneme a já ti na oplátku budu posílat fotečky a videa, jak si tvé peníze užívám. Možná ti pošlu fotečku mých sexy nožek v nových botách, nebo jak si zrovna nechávám dělat vlasy u kadeřnice. vše na tvé náklady.

Chceš se finančně podílet na mém nákladném a náročném udržování dokonalého zevnějšího i vnitřního stavu? Komfort a intenzivní péče o tvou bohyni, je ve tvém nejlepším zájmu a tak ti nezbývá nic jiného, než poslušně přikyvovat a platit mé výdaje. Zkrášlovací procedury, wellness, večeře, erotické hračky pro mé sladké večery, návštěvy fitness a jiné... Možností jak mi vykouzlíš úsměv na tváři a ulehčíš mi můj hektický a ambiciózní životní styl je nespočet. Právě proto si můžeš zvolit z několika možností dle tvých osobních preferencí, pro která má být tvůj budget využit.

SEXY OBLEČKY PRO MADAM

4_edited.jpg
4.JPG
Žena jako já nemá nZikdy dost sexy oblečků a kostýmků. Dost jich budu mít, až je nebudu mít kam dávat. Do té doby sháním stále vyzývavější oblečky. To bude dnes tvá práce. Koupíš mi nějaký sexy kostýmek.

Od 2000 Kč
 

EROTICKÉ HRAČKY A POMŮCKY

11_edited.jpg
11.JPG
U erotických hraček platí stejná poučka, jako u sexy oblečků. Nikdy jích není dost! Dovolila jsem si sem vypsat široký sortiment pomůcek, které už mám nějakou dobu v hledáčku

 

HAIR CARE PŘÍPRAVKY A KADEŘNICE

hair_edited_edited.jpg
hair_edited.jpg
Podobně, jako se zkrášlovacími kúrami, i samotné přípravky na zkrášlování a skin care nejsou úplně levná záležitost.
Budeš mít tu čest, Udělat své madam radost tím, že jí nakoupíš různé skin care přípravky.


Od 500 Kč

FITNESS ČLENSTVÍ

12_edited.jpg
12.JPG
Jsi jeden z těch otroků, kteří mají svojí madam nejraději, když je pořádně zpocená? Tak to je tato investice přesně pro tebe!

1100 Kč

 

BEAUTY SHOP

5_edited_edited.jpg
5_edited.jpg
Jak se říká, krása bolí. To je ale jen půlka pravdy. Krása je taky pěkně drahá! Divil by ses, kolik může žena v dnešní době nechat u kadeřnice.
Ještě že mám poslušné poskoky, jako jsi například ty. 


Od 3000 Kč
 

ROMANTICKÝ VEČER PRO MADAM

8_edited.jpg
8.JPG
Tvá madam si zaslouží menší povyražení. Vím že si nejspíš nepřeješ nic víc, než být ten,
který mi bude večer dělat společnost. Sni dál zlato.


Od 3000 Kč

 

RELAXACE PRO MADAM

1_edited_edited.png
1_edited.png
Chceš se podílet na mém zaslouženém odpočinku po náročném dni? Buď pro svou Madam užitečný a trochu do ní zainvestuj, aby si po náročném dni pořádně odpočinula.

Od 2000 Kč
 

PŘÍSPĚVEK NA KAŽDODENNÍ KÁVU

9_edited.jpg
9.JPG
Nic složitého. Přispěješ mi na mé každodenní kafe. Moc ráda chodím po ránu do Starbucks, a snad víš jaké tam mají ceny.

Od 200 Kč

KONDOMY PRO MADAM

10_edited_edited.jpg
10_edited.jpg
Další možnost pro otroka jako jsi ty, jak se podílet na mém sexuálním životě! Vlastně ne jen na něm. Kondomů není nikdy dost. Používám je jak při sexu, tak při lekcích. Například když někomu šukám zadek připínákem. Takže budeš doufám hodný chlapec a koupíš své Madam pořádnou zásobu.

Od 500 Kč

LEKCE TANCE A BURLESQUE

13_edited_edited.jpg
13_edited.jpg
Zatím není aktuální. Ale pokud jsi perspektivní otrok, který by mi do budoucna chtěl sloužit, a třeba na to teď nemá prostředky či čas,
toto je dobrý způsob jak začít.


4000 Kč

Pro více možností, jak svou Madam obdarovat mě neváhej kontaktovat.

Do platby napiš svůj mail, nebo přezdívku, abych věděla, jakého suba odměnit.

bottom of page