top of page

POBAV MĚ

Úvod

Kreativitě se meze nekladou. Vymyslím ti ponižující scénář, dle tvých preferencí (například jít jeden den do práce s obojkem kolem krku) a ty mi hezky pošleš fotodůkaz, jak se ztrapňuješ.

Jelikož jsem od přírody mrška a ráda se bavím, tak mám vymyšlených spoustu různých scénářů, jak by si mě ty, jako ubohá nicka mohl pobavit. A ty budeš rád za to, že jsi mi vykouzlil úsměv na tváři. Některé úkoly jsou jednoduché a zvládl by je každý, a u některých se pro mě budeš muset ponížit takovým způsobem, že se budeš týden stydět vyjít na veřejnost. Doufám že nemusím zdůrazňovat, že takové typy úkolů mě pobaví mnohem více. Takže pokud vnitřně prahneš po pocitu veřejného ponížení, tak je tento program přesně pro tebe ubožáčku.

Za zmínku stojí i to, že ne všechny scénáře zahrnují veřejné ponížení. Pokud jsi stydlivý blbeček tak pro tebe mám vymyšleno několik možností, jak by si mě mohl pobavit a nemusel se u toho ponižovat veřejně.

Pravidla pro správné splnění úkolu si vymyslím já a ty je budeš muset respektovat. To může zahrnovat foto nebo video důkaz, screenshoty a podobně. Samotné úkoly jsou spíše jednorázové povahy a pokud se nejedná o nošení nějaké konkrétní věci (jako například tetování, či prádélko) neměly by ti zabrat více než jeden den.

 

Výběr programu

Soft - 1.000 kč - 2 úkoly, 

Medium 2.000 kč - 4 úkoly

Extra - 3.000 kč - 6 úkolů

 

Příklady různých scénářů, které pro mě můžeš vykonat:​​

  • Udělat si dočasné tetování (něco ponižujícího jako třeba kytičku nebo péro) na viditelné místo na těle a nos ho, dokud nezmizí. 

  • Nosit den/týden do práce/do školy kalhotky. 

  • Koupit si buttplug, strčit si ho do zadku a jít na procházku do města.

  • a mnoho dalšího..

Na závěr bych chtěla ZDŮRAZNIT že si úkol, který bys pro mě mohl vykonat sice můžeš vymyslet sám, ale nesmí se jednat o nic nezákonného. (napadání, ničení majetku veřejné obnažování atd...) Takže než si svůj individuální úkol vymyslíš, použij hlavu. 
Tak na nic nečekej a udělej ze sebe šaška pro mé pobavení, otroku!

Kontaktuj mě pro více info.

 

bottom of page