top of page

LEKCE

Chtěl bys alespoň na krátký čas zažít, jaké to je sloužit velmi mladé, kreativní a empatické Madam, jako jsem já? Tak na nic nečekej a objednej se na reálnou lekci!

Pro koho lekce jsou?

U mě jsou dveře otevřené všem. Lekce jsou vhodné jak pro úplné nováčky a začátečníky, tak pro pokročilé a znalé otroky. Přijímám na lekce i páry. Nezáleží na věku, ani na tvé sexuální orientaci. Dokážu vycvičit kohokoliv, kdo má o výcvik zájem.

Průběh lekce

Nejprve si tě pozvu do studia, dále se zuješ, odložíš si věci a posadíš se. K dispozici je vždy voda, alko i nealko z minibaru. Proběhne krátká konzultace a shrnutí základních informací. O všem můžeme mluvit otevřeně. Seznámím tě s pravidly, ujasním si záležitosti, které mě budou zajímat a zodpovím tvé otázky. Dále budeš poslán do koupelny, kde se osprchuješ, vykonáš svou hygienu, odskočíš si na WC…. Čistý ručník je vždy k dispozici v koupelně. Následně nahý, či v trenýrkách příjdeš za mnou, poklekneš přede mne a já započnu lekci.

Každá lekce je uzpůsobena individuálním potřebám submisiva  a odvíjí se v závislosti na reakcích klienta. Samozřejmě ctím a respektuji tvé top a stop praktiky, dále vše vedu dle mé nálady a vždy zakomponuji praktiky tak, aby seděly tvým touhám. Před lekcí proběhne konzultace, při které si vždy osobně povíme více o tom, kam bude lekce směřovat, kam se posuneme a jaké jsou naše aktuální hranice.

Tematické lekce

I když vytvářím pro každého suba lekci individuálně na míru, nabízím i několik předem připravených a vyzkoušených scénářů.

LEKCE PRO
ZAČÁTEČNÍKY

LEKCE1_edited_edited.jpg
LEKCE1_edited.jpg
Tyto lekce jsou zaměřeny pro začátečníky ve světě BDSM, nebo pro lidi, které by lákalo vyzkoušet si, jaké reálné lekce vlastně ve skutečnosti jsou. Není se čeho bát. Postarám se o to, aby tvůj první zážitek byl co nejpozitivnější. 

Cena lekce je 3000 Kč za 60 minut

BALLBUSTING PODLE ŠKODOLIBÉ MRŠKY

LEKCE3_edited_edited.jpg
LEKCE3_edited.jpg
Připrav se na to, že půjdeš domů s pořádně oteklými koulemi ubožáku. Budu tě do nich kopat, plácat a tahat si tě za ně po mém studiu, dokud nebudeš kňučet jako malé děcko. 

Cena lekce je 3000 Kč za 60 minut

STAŇ SE MOJÍ MALOU ČUBKOU

feminizace_edited_edited.jpg
feminizace_edited.jpg
Lekce pro každou mužskou slečinku. Obleču si tě do dámského, udělám ti make-up a pak si spolu budeme moct užít trochu dívčí zábavy. 

Cena lekce je 3000 Kč za 60 minut
cukr_edited_edited.jpg
cukr_edited.jpg
Lekce, kterou by měl absolvovat každý perspektivní otrok. Hezky si na vlastní kůži okusíš, jaké tresty můžeš očekávat za různé přestupky. Pod mojí výchovou se z tebe stane opravdu ukázněný a poslušný otrok.

Cena lekce je 3000 Kč za 60 minut

INTENZIVNÍ VÝCVIK OTROCKÉ KÁZNĚ

9ED29FCF-2368-4461-99DA-1AF22901DF48_edited.jpg
9ED29FCF-2368-4461-99DA-1AF22901DF48.jpeg
Lekce zaměřené pro otroky s nedostatkem času, či peněz. Nebude to na dlouho, ale aspoň budeš mít možnost vyzkoušet pár začátečnických praktik.


Cena lekce je 1500 Kč za 30 minut

MINI-LEKCE

Čemu se ze tvé strany vyhnout?

- Tykání a jiné způsoby komunikace, ze kterých není jasně zřetelný vztah submisiv/Domina.

- Neuctivé či sprosté chování vůči Madam

- Dotýkání se Madam nad úroveň jejích kolen.

- Činnosti, ke které tě Madam nevyzvala.

Co u mě nehledat?

- Nejde o sexuální služby, pouze o služby na bázi sexuální energie.

- Sex s Madam

- Intimní kontakt z její strany (honění, footjob, orál Aj.)

- Nahota Madam

- Intimní kontakt ze tvé strany (Orál, rimming aj.)

- Toaletní praktiky

- Dilatace a cévkování

Jak mě oslovovat?

- Madam, Paní, Slečno, Královno Aj.

- Při lekci vždy vykat

Jak je to s orgasmem?

Orgasmus je výhrada, kterou umožňuji a povoluji pouze mým vycvičeným submisivům a pár vyjímečným, učenlivým vyvoleným. Není mou povinností toto privilegium komukoli umožnit. Je ale možné, že ho do lekce s kýmkoli, dle mého uvážení zavedu.

Vybavení studia

Lekce probíhají moderně útulném a čistém prostoru, který je vybaven BDSM pomůckami a tematickým nábytkem. Studio imponuje svým extra servisem pro klientelu ve formě wifi6, minibarem s pitím a drobným občerstvením, čistými osuškami a výkonným ventilátorem pro příjemné proudění vzduchu při lekcích. Čisté a pravidelně desinfikované prostory, včetně koupelny a toalety jsou samozřejmostí. Stejně tak zaručuji sterilitu veškerých pomůcek, zajištěnou desinfekčními spreji a UV sterelizátorem.  

Můžeš se těšit na příjemnou atmosféru v bezpečné zóně s osobním přístupem.

Studio je vybaveno pohovkou, křížem a výpraskovou kozou. Co se pomůcek týče, nalezneš u mě pestrou škálu hraček a mučítek, které si můžeš prohlédnout, osahat a případně se mnou zkonzultovat cokoli, co tě zajímá. Anální hračky různých velikostí, velkým výběr bičíků a důtek, Wartenbergova kolečka, svorky na bradavky, pouta a jiné degradační pomůcky..

Výbava mého studia se neustále rozrůstá a vybírám pouze pomůcky nejvyšší kvality.

bottom of page